Gerhard Arnold Christiaan Smith Sold at Auction Prices

Painter, Water colorist, Etcher, Wood cutter, b. 1905 - d. 1995

    • Arnold Smith (1905-1995) Rozen in bolvaas, olieverf op doek, r.b. gesigneerd. (B) 33 x 41.5 / 47 x 5
      Mar. 25, 2022

      Arnold Smith (1905-1995) Rozen in bolvaas, olieverf op doek, r.b. gesigneerd. (B) 33 x 41.5 / 47 x 5

      Est: €80 - €120

      Arnold Smith (1905-1995) Rozen in bolvaas, olieverf op doek, r.b. gesigneerd. (B) 33 x 41.5 / 47 x 55 cm.

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Arnold Smith (1905-1995)
      Feb. 21, 2018

      Arnold Smith (1905-1995)

      Est: €300 - €400

      Rotskust in Argentinië, linksonder get., olieverf opboard, 43x49 cm

    • Arnold Smith (1905-1995)
      Feb. 21, 2018

      Arnold Smith (1905-1995)

      Est: €200 - €300

      Pop van een Moldaumeisje, rechtsboven get., olieverf op doek, geplakt op board, 48,5x38,5 cm

    • Arnold Smith (1905-1995)
      Feb. 21, 2018

      Arnold Smith (1905-1995)

      Est: €150 - €250

      Compositie van bomen, rechtsonder get., olieverf op board, 37x45 cm

    • Arnold Smith (1905-1995)
      Feb. 21, 2018

      Arnold Smith (1905-1995)

      Est: €200 - €300

      Clingendael, voor de restauratie, rechtsonder get., olieverf op doek, geplakt op board, 29x35,5 cm

    • Arnold Smith (1905-1995)
      Feb. 21, 2018

      Arnold Smith (1905-1995)

      Est: €150 - €200

      Schaal met abrikozen, rechtsboven get, kleurkrijt op karton, 23x32 cm

    • Arnold Smith (1905-1995)
      Feb. 21, 2018

      Arnold Smith (1905-1995)

      Est: €200 - €300

      Witte schaal met kersen, rechtsboven get., olieverf op board, 23x29 cm

    • Arnold Smith (1905-1995)
      Feb. 21, 2018

      Arnold Smith (1905-1995)

      Est: €200 - €300

      Het bootje', linksonder get., olieverf op doek, 39x49 cm Herkomst: galerie het kunstcentrum, molenstraat den haag

    • Arnold Smith (1905-1995)
      Feb. 21, 2018

      Arnold Smith (1905-1995)

      Est: €150 - €200

      Wolkenlucht Amerika' (1971), Rivierlandschap, resp. rechtsboven get. en linksonder get., potloodtekening, 22,5x32 cm en olieverf op doek, 38x48 cm

    • Arnold Smith (1905-1995)
      Feb. 21, 2018

      Arnold Smith (1905-1995)

      Est: €200 - €400

      Bomen in landschap bij Saint Remy, Frankrijk, linksonder get., olieverf op doek, 60x49 cm

    • Arnold Smith (1905-1995)
      Feb. 21, 2018

      Arnold Smith (1905-1995)

      Est: €150 - €300

      Oosterse pop, rechtsboven get., olieverf op doek, 36x26 cm

    • Arnold Smith (1905-1995)
      Feb. 21, 2018

      Arnold Smith (1905-1995)

      Est: €200 - €400

      Poppen van Don Vermeire uit Faust, rechtsboven get., olieverf op doek, 46x35 cm

    • Arnold Smith (1905-1995)
      Dec. 20, 2017

      Arnold Smith (1905-1995)

      Est: €300 - €500

      Het kerstmannetje linksboven get. olieverf op doek, 33x43 cm

    • Arnold Smith (1905-1995)
      Dec. 20, 2017

      Arnold Smith (1905-1995)

      Est: €150 - €200

      Baby linksonder get. en gedateerd '31 olieverf op doek, zonder lijst, 46x56 cm

    • Arnold Smith (1905-1995)
      Jun. 28, 2017

      Arnold Smith (1905-1995)

      Est: €300 - €400

      Arnold Smith (1905-1995) Baby linksonder get. en gedateerd '31 olieverf op doek, zonder lijst, 46x56 cm

    • Arnold Smith (1905-1995)
      Nov. 16, 2016

      Arnold Smith (1905-1995)

      Est: €700 - €900

      Meisjesportret' / Girl in pink dress signed upper right, oil on canvas, 100x80 cm. Painted circa 1940s. Provenance: Art Gallery Knoester, Kranenburgerweg, Den Haag. Exhibition: - Pulchri Studio, The Hague, '100 jaar zalen', sept. 2001. - 'Nieuwe Haagse School', Gemeentemuseum The Hague, 5 april - 28 september 2003. Literature: - C.G. Kleykamp and L. Willink, 'De kunst in nood; Nationale uitgave tot steun aan de noodlijdende Ned. beeldende kunstenaars', part 1, illustrated. - T. Knoester and R. Knoester-Penninkhof, 'Nieuwe Haagse School', Schiedam 2002, illus. p. 19.

    • Arnold Smith (1905-1995)
      Dec. 16, 2015

      Arnold Smith (1905-1995)

      Est: €150 - €200

      Argentinië, de rode weg' rechtsonder get. en gedateerd '72 aquarel, 27x27,5 cm Herkomst: galerie het kunstcentrum, molenstraat, den haag

    • Arnold Smith (1905-1995) A stilllife with flowers, fruit and a porcelain st
      Nov. 10, 2015

      Arnold Smith (1905-1995) A stilllife with flowers, fruit and a porcelain st

      Est: €200 - €300

      Arnold Smith (1905-1995) A stilllife with flowers, fruit and a porcelain statue. Signed upper right. Doek 84 x 103 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Arnold Smith (The Hague 1905 - 1995)
      Mar. 25, 2013

      Arnold Smith (The Hague 1905 - 1995)

      Est: €500 - €800

      Still life with decanters - Signed u.r. and signed on the reverse side - Oil on canvas, 50.8 x 56.2 cm - Provenance: - Art Gallery Knoester, The Hague - Private collection, The Netherlands

      AAG Auctioneers
    • Gerhard Arnold Christiaan (Arnold) Smith Den Haag
      Dec. 02, 2009

      Gerhard Arnold Christiaan (Arnold) Smith Den Haag

      Est: €600 - €800

      Gerhard Arnold Christiaan (Arnold) Smith Den Haag 1905 - 1995 Laantje Gesigneerd r.o. Olieverf op board, 35 x 30 cm. Herkomst: Kunsthandel Het Centrum, Den Haag.

      AAG Auctioneers
      Dec. 02, 2009

      Est: €800 - €1,000

      Gerhard Arnold Christiaan (Arnold) Smith Den Haag 1905 - 1995 Rode en groene paprika's Gesigneerd r.b. Olieverf op doek, 30 x 40 cm.

      AAG Auctioneers
    • Gerhard Arnold Christiaan (Arnold) Smith 1905 -
      Nov. 27, 2007

      Gerhard Arnold Christiaan (Arnold) Smith 1905 -

      Est: €150 - €250

      Gerhard Arnold Christiaan (Arnold) Smith 1905 - 1995 Brandend braambos Gesigneerd l.o. Olieverf op board, 24 x 34 cm.

      AAG Auctioneers
      Nov. 27, 2007

      Est: €300 - €500

      Gerhard Arnold Christiaan (Arnold) Smith 1905 - 1995 Bloemstilleven Gesigneerd r.b. Olieverf op doek, 65 x 55 cm.

      AAG Auctioneers
      Nov. 27, 2007

      Est: €250 - €350

      Gerhard Arnold Christiaan (Arnold) Smith 1905 - 1995 Zelfportret Gesigneerd r.b. Marouflé, 40 x 30 cm.

      AAG Auctioneers