Lot 68: Gerhard Arnold Christiaan (Arnold) Smith Den Haag

Est: €600 EUR - €800 EUR
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsDecember 02, 2009

Gerhard Arnold Christiaan (Arnold) Smith Den Haag 1905 - 1995 Laantje Gesigneerd r.o. Olieverf op board, 35 x 30 cm. Herkomst: Kunsthandel Het Centrum, Den Haag.

The Hague Art in Pulchri Studio, The Hague

AAG Auctioneers
December 02, 2009, 12:00 AM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL