Lot 192: Gerhard Arnold Christiaan (Arnold) Smith 1905 -

Est: €150 EUR - €250 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsNovember 27, 2007

Gerhard Arnold Christiaan (Arnold) Smith 1905 - 1995 Brandend braambos Gesigneerd l.o. Olieverf op board, 24 x 34 cm.

The Hague Art

AAG Auctioneers
November 27, 2007, 12:00 AM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL