Lot 118: Holm in Summer

Est: €900 EUR - €1,080 EUR
Auktionshaus StahlHamburg, GermanyFebruary 18, 2012

Gundlach Henry Tarkastad/Südafr. 1884 - Salzhausen/Lünebg. 1964 Holm in Summer Oil/masonite, 70 x 99,5 cm, lo. le. sign. a. dat. H. Gundlach 1950.

Antiques & Collectables

February 18, 2012, 11:00 AM CET

Graumannsweg 54, Hamburg, 22087, DE