Douwe Jan van der Zweep Sold at Auction Prices

Painter, Lithographer, b. 1890 - d. 1975

      • DOUWE VAN DER ZWEEP
        Sep. 17, 2024

        DOUWE VAN DER ZWEEP

        Est: €200 - €400

        Douwe van der Zweep (1890-1975) Owl, panel 40x30 cm

        Derksen Veilingbedrijf
        Oct. 03, 2023

        Est: €200 - €300

        Douwe van der Zweep (1890-1975) Paardjes, gesigneerd l.o., olieverf op paneel, 19,5 x 29 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • Douwe van der Zweep (1890-1975) Paardjes, gesigneerd l.o., olieverf op pane
        Jun. 27, 2023

        Douwe van der Zweep (1890-1975) Paardjes, gesigneerd l.o., olieverf op pane

        Est: €400 - €600

        Veilinghuis Van Spengen
      • Douwe van der Zweep (1890 - 1975) Boer op het land
        Jun. 19, 2023

        Douwe van der Zweep (1890 - 1975) Boer op het land

        Est: €100 - €150

        Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en l.o. gemonogrammeerd en gedateerd '50. B 43.5 x 32 cm / 52 x 40 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Douwe van der Zweep (1890-1975) Abstracte compositie, gesigneerd
        Apr. 25, 2023

        Douwe van der Zweep (1890-1975) Abstracte compositie, gesigneerd

        Est: €100 - €200

        Douwe van der Zweep (1890-1975) Abstracte compositie, gesigneerd r.o., aquarel, 44 x 53 cm

        Veilinghuis Van Spengen
        Mar. 20, 2023

        Est: €150 - €250

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Zweep, D.J. van der (1890-1975). Lot of 21 sketches,
        Nov. 24, 2022

        Zweep, D.J. van der (1890-1975). Lot of 21 sketches,

        Est: €100 - €150

        Zweep, D.J. van der (1890-1975). Lot of 21 sketches, all pencil/ black crayon, 12x17 to 31x41 cm., 3x signed in pencil, 17x w. the artist's signature stamp. = I.a. sketches of animials, people and villages.

        Bubb > Kuyper: Auctioneers of Books, Fine Arts & Manuscripts
      • Zweep, D.J. van der (1890-1975). Lot of 19 sketches,
        Nov. 24, 2022

        Zweep, D.J. van der (1890-1975). Lot of 19 sketches,

        Est: €100 - €150

        Zweep, D.J. van der (1890-1975). Lot of 19 sketches, pencil/ brown and col. crayon, between 15x19,5 and 30x43 cm., signed in pencil (7x)/ w. the artist's signature stamp (10x). - AND a lithograph (Flying seagulls) by the same. = Mainly depicting villages/ landscapes (i.a. "Sarlat").

      • Zweep, D.J. van der (1890-1975). (Workers in a field near a farm).
        Nov. 24, 2022

        Zweep, D.J. van der (1890-1975). (Workers in a field near a farm).

        Est: €500 - €700

        Zweep, D.J. van der (1890-1975). (Workers in a field near a farm). Oil on marouflé, 26x37 cm., signed "DJ vd Zweep", framed.

      • L'Hoëst, Engelbert (Dutch 1919-2008) en Douwe van der Zweep (Dutch 1890-1975)
        Jun. 21, 2022

        L'Hoëst, Engelbert (Dutch 1919-2008) en Douwe van der Zweep (Dutch 1890-1975)

        Est: €1,000 - €1,500

        L'Hoëst, Engelbert (Dutch 1919-2008) en Douwe van der Zweep (Dutch 1890-1975) Compositie olie op board 48 x 40 cm voorzijde ges. l.o. en achterzijde aankondiging tentoonstelling in ,,De Jacobitoren, werk van Engelbert L'Hoëst en Douwe v.d. Zweep. St Jacobistr.31 Utrecht april Utrecht en l.b. gemaakt op atelier van Douwe vd Zweep. 359 362"

        Zuydwal Veilingen
      • Zweep, Douwe van der (Dutch 1890-1975)
        Jun. 21, 2022

        Zweep, Douwe van der (Dutch 1890-1975)

        Est: €500 - €800

        Zweep, Douwe van der (Dutch 1890-1975) Vrolijke strandtenten aan de zee olie op board 30 x 38 cm gemon. r.o.

        Zuydwal Veilingen
        Jun. 21, 2022

        Est: €500 - €800

        Zweep, Douwe van der (Dutch 1890-1975) Strandtenten aan de kust olie op board 30 x 38 cm gemon. r.o.

        Zuydwal Veilingen
      • Zweep, D.J. van der (1890-1975). (Abstract landscape).
        Nov. 25, 2021

        Zweep, D.J. van der (1890-1975). (Abstract landscape).

        Est: €60 - €80

        Zweep, D.J. van der (1890-1975). (Abstract landscape). Col. lithograph, 26x33 cm., signed in pencil, monogrammed on the stone. - AND 3 anonymous/ unidentified drawings.

      • Douwe van der Zweep (Utrecht 1890 - 1975), Buidling workmen.
        Oct. 08, 2020

        Douwe van der Zweep (Utrecht 1890 - 1975), Buidling workmen.

        Signed (lower left), Oil on canvas. Meas. 75 x 90 cm. Estimate: € 400 - € 600.

        Goudwisselkantoor Veilingen
      • Abstract painting inspired by De Stijl
        May. 28, 2019

        Abstract painting inspired by De Stijl

        Est: €2,000 - €3,000

        - ZWEEP, Douwe Jan van der (Dutch 1890 - 1975). Abstract composition. Oil on board, signed 'DvdZweep' (lower left); framed. Edges sl. worn, two pinholes (probably original state), overall in very good condition.

        Adams Amsterdam Auctions
      • Douwe van der Zweep (1890-1975), atributed to.
        Dec. 20, 2018

        Douwe van der Zweep (1890-1975), atributed to.

        Est: €50 - €75

        Douwe van der Zweep (1890-1975), atributed to. Composition Oil on wood Signed to the back, for the marriage of Epi and Greetje, 3-9-67, Douwe. 60 cm x 60 cm

        Hessink's
        Mar. 17, 2018

        Est: €100 - €150

        Hessink's
        Feb. 17, 2018

        Est: €100 - €150

        Hessink's
      • Douwe Jan van der Zweep (1890-1975)
        Aug. 30, 2017

        Douwe Jan van der Zweep (1890-1975)

        Est: €200 - €300

        Abstract in dorso naam-stempel olieverf op doek, 29x77 cm Herkomst: Galerie Zagwijn, Spui, Den Haag

        Aug. 30, 2017

        Est: €300 - €400

        Liggend ree in dorso atelierstempel olieverf op karton, 42x75 cm

        Dec. 14, 2016

        Est: €400 - €600

        Douwe Jan van der Zweep (1890-1975) Terracotta pot met roze bloemen rechtsonder get. olieverf op doek, 26x21 cm

      • Douwe van der Zweep (1890-1975)
        Oct. 12, 2016

        Douwe van der Zweep (1890-1975)

        Est: €400 - €500

        Wandelaar in het bos rechtsonder get. en gedateerd 1931 olieverf op doek, 28x39 cm

      • Douwe Jan van der Zweep
        Dec. 08, 2014

        Douwe Jan van der Zweep

        (Utrecht 1890 - 1975) The barn Signed and dated '10 l.l. Oil on canvas on panel, 35.6 x 25.6 cm

        AAG Auctioneers
      • Poster by D, v/d Zweep - Tenoonstelling "Universiteit en Maatschappij"
        Nov. 15, 2014

        Poster by D, v/d Zweep - Tenoonstelling "Universiteit en Maatschappij"

        Est: €160 - €240

        Tenoonstelling "Universiteit en Maatschappij" - 45,5x62, 1956 by D, v/d Zweep

        Van Sabben Poster Auctions
      • Douwe van der Zweep (1890-1975) Lammetje in een
        Nov. 12, 2013

        Douwe van der Zweep (1890-1975) Lammetje in een

        Est: €200 - €300

        Douwe van der Zweep (1890-1975) Lammetje in een kribbe. Gesigneerd r.o. en gedateerd 1938. Board 34 x 48 cm.

        Vendu Rotterdam
      • Douwe Jan van der Zweep (Utrecht 1890 - 1975)
        Jul. 01, 2013

        Douwe Jan van der Zweep (Utrecht 1890 - 1975)

        Est: €500 - €800

        View of a city - Signed l.r. - Oil on canvas, 69.9 x 40 cm

        AAG Auctioneers
        Jun. 20, 2013

        Est: €200 - €400

        Douwe van der Zweep (1890-1975) Abstracte compositie met huis [1] doek, gesign. r.o., 1930, 50 x 65 cm. Zweep, Douwe van der

        De Zwaan
      • Douwe van der Zweep (1890-1975) Pijproker aan het
        Nov. 13, 2012

        Douwe van der Zweep (1890-1975) Pijproker aan het

        Est: €200 - €300

        Douwe van der Zweep (1890-1975) Pijproker aan het raam. Gesigneerd r.b. en gedateerd 1936. Doek 68x58,5 cm.

        Vendu Rotterdam
      • Zweep, Douwe van der
        Oct. 27, 2011

        Zweep, Douwe van der

        Est: €2,000 - €2,200

        oil on board Untitled signed

        Boven’s in coop with Douwes Fine Art
      • Douwe Jan van der Zweep Utrecht 1890 - 1975
        Sep. 07, 2009

        Douwe Jan van der Zweep Utrecht 1890 - 1975

        Est: €300 - €500

        Douwe Jan van der Zweep Utrecht 1890 - 1975 Compositie Gesigneerd en gedateerd 1973 r.o. Kleurpotlood, 18 x 25 cm.

        AAG Auctioneers
        Jun. 10, 2007

        Est: €300 - €400

        Douwe Jan van der Zweep Utrecht 1890 - 1975 Composition Signed with studio stamp l.m. Coloured pencil, 19 x 23,5 cm.

        AAG Auctioneers
        Jun. 10, 2007

        Est: €700 - €900

        Douwe Jan van der Zweep Utrecht 1890 - 1975 Sailing boat on sea Signed and dated 1923 l.l. Oil on panel, 22 x 32 cm.

        AAG Auctioneers
      • Douwe Jan van der Zweep Utrecht 1890 - 1975 Sand
        Jun. 10, 2007

        Douwe Jan van der Zweep Utrecht 1890 - 1975 Sand

        Est: €1,500 - €2,000

        Douwe Jan van der Zweep Utrecht 1890 - 1975 Sand excavation Signed and dated 1936 l.r. Oil on canvas on panel, 26 x 37 cm.

        AAG Auctioneers
      • Douwe Jan van der Zweep Utrecht 1890 - 1975 Deer
        Jun. 10, 2007

        Douwe Jan van der Zweep Utrecht 1890 - 1975 Deer

        Est: €2,000 - €2,200

        Douwe Jan van der Zweep Utrecht 1890 - 1975 Deer Signed and dated 1957 l.r. Oil on canvas, 50 x 82 cm

        AAG Auctioneers
        Jun. 10, 2007

        Est: €400 - €500

        Douwe Jan van der Zweep Utrecht 1890 - 1975 Composition Signed l.r. Coloured pencil, 29,5 x 24 cm.

        AAG Auctioneers
        Jun. 10, 2007

        Est: €400 - €500

        Douwe Jan van der Zweep Utrecht 1890 - 1975 Abstract landscape Signed and dated '29 l.r. Oil on canvas, 51,5 x 61 cm.

        AAG Auctioneers
      • Douwe Jan van der Zweep Utrecht 1890 - 1975 13
        Jun. 10, 2007

        Douwe Jan van der Zweep Utrecht 1890 - 1975 13

        Est: €600 - €800

        Douwe Jan van der Zweep Utrecht 1890 - 1975 13 drawings by Douwe van der Zweep All signed with studio stamp l.r. Some pencil drawings and two coloured crayon Thirteen in all

        AAG Auctioneers
        Jun. 10, 2007

        Est: €400 - €500

        Douwe Jan van der Zweep Utrecht 1890 - 1975 Composition Signed and dated 1973 l.r. Coloured pencil, 18 x 24,5 cm.

        AAG Auctioneers
      • Omschrijving: Douwe Jan van der Zweep Utrecht 1890
        May. 21, 2007

        Omschrijving: Douwe Jan van der Zweep Utrecht 1890

        Est: €100,000 - €120,000

        Omschrijving: Douwe Jan van der Zweep Utrecht 1890 - 1975 a) Frans landschap b) Frans landschap met huisje Beide gesigneerd en gedateerd 1930 r.o. Olieverf op board, 41 x 56 cm. Twee in totaal

        AAG Auctioneers
        May. 21, 2007

        Est: €70,000 - €90,000

        Omschrijving: Douwe Jan van der Zweep Utrecht 1890 - 1975 Gezicht op huizen en een kerk in Abcoude Gesigneerd en gedateerd '29 r.o. Olieverf op board, 20 x 38 cm.

        AAG Auctioneers
        May. 21, 2007

        Est: €70,000 - €90,000

        Omschrijving: Douwe Jan van der Zweep Utrecht 1890 - 1975 a) Park Gesigneerd en gedateerd 1930 r.o. Olieverf en potlood op board, 31 x 45 cm. b) Frans landschap Gesigneerd r.o. en gedateerd 1930 verso Olieverf op board, 32 x 28 cm. Twee in totaal

        AAG Auctioneers
        May. 21, 2007

        Est: €100,000 - €120,000

        Omschrijving: Douwe Jan van der Zweep Utrecht 1890 - 1975 Spoorwegovergang Gesigneerd l.o. Olieverf op board, 40,5 x 58,5 cm.

        AAG Auctioneers
      • Flowerpot
        Mar. 06, 2007

        Flowerpot

        Est: €100 - €200

        Douwe van der Zweep (DUTCH, 1890-1975) Flowerpot with stamped signature (lower right) gouache on paper 34 x 25 cm.

      • DOUWE VAN DER ZWEEP DUTCH 1890-1975
        Sep. 27, 2004

        DOUWE VAN DER ZWEEP DUTCH 1890-1975

        Est: €2,000 - €3,000

        signed l.r. oil on canvas