Lot 95: Omschrijving: Douwe Jan van der Zweep Utrecht 1890

Est: €70,000 EUR - €90,000 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsMay 21, 2007

Omschrijving: Douwe Jan van der Zweep Utrecht 1890 - 1975 a) Park Gesigneerd en gedateerd 1930 r.o. Olieverf en potlood op board, 31 x 45 cm. b) Frans landschap Gesigneerd r.o. en gedateerd 1930 verso Olieverf op board, 32 x 28 cm. Twee in totaal

Moderne & Hedendaagse Kunst

AAG Auctioneers
May 21, 2007, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL