Arie Vermeer Sold at Auction Prices

      • Arie Vermeer (1924-2014) - De fietsbel
        Dec. 17, 2021

        Arie Vermeer (1924-2014) - De fietsbel

        Est: €100 - €150

        Arie Vermeer (1924-2014) De fietsbel, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '96. (B) 50 x 60 cm / 51.5 x 61.5 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Vermeer, Arie (1924-2014)
        May. 20, 2019

        Vermeer, Arie (1924-2014)

        Est: €250 - €500

        Boy with a cap 1983 oil on canvas 90 x 70 cm signed right under sept. '83

        Zuydwal Veilingen
      • Arie Vermeer (1924-), Een winters portret. Gesigne
        Nov. 11, 2014

        Arie Vermeer (1924-), Een winters portret. Gesigne

        Est: €100 - €150

        Arie Vermeer (1924-), Een winters portret. Gesigneerd en gedateerd 'Febr. 79' r.o., Olieverf op board, 10,7 x 12 cm.

        Vendu Rotterdam