Lot 536: Arie Vermeer (1924-), Een winters portret. Gesigne

Est: €100 EUR - €150 EURSold:
Vendu RotterdamRotterdam, NetherlandsNovember 11, 2014

Arie Vermeer (1924-), Een winters portret. Gesigneerd en gedateerd 'Febr. 79' r.o., Olieverf op board, 10,7 x 12 cm.

Jewellery, Art & Antiques

Vendu Rotterdam
November 11, 2014, 10:30 AM CET

Kipstraat 54, Rotterdam, 3011RT, NL