Herman Verbrugge Sold at Auction Prices

Painter, Etcher, Lithographer

    • Verbrugge, Herman (1879 Belgien 1947)
      Mar. 23, 2024

      Verbrugge, Herman (1879 Belgien 1947)

      Est: €100 - €120

      Impressionistische Küstenansicht "les anviron du begues", so verso betitelt. Öl/Holztafel, re. u. sign. 19,5x 32 cm.

    • 34 TEKENINGEN.
      Dec. 14, 2023

      34 TEKENINGEN.

      Est: €150 - €250

      Potlood, contékrijt, kleurpotlood, etc., gedateerd en gemonogr. onderaan. - Mooi geheel van originele schetsen en tekeningen, zeer mooi uitgevoerd. Treffende portretten, academische modeltekeningen, landschappen, etc. Verbrugge (Roeselare 1879-Beveren-Waas 1947) was een schilder, tekenaar, graficus, emailleerder met een voorkeur voor portretten, genrestukken, etc. - Ref. P. Piron 1999, p. 1499.

      Arenberg Auctions
    • Herman VERBRUGGE (1879-1947)
      Sep. 18, 2022

      Herman VERBRUGGE (1879-1947)

      Est: €150 - €250

      Herman VERBRUGGE (1879-1947) Oil on panel Still life with flowers, signed. Olie op paneel Stilleven met bloemen, gesigneerd.

      Maison Jules Veilinghuis
      Jun. 19, 2021

      Est: €12 - €14

    • HERMAN VERBRUGGE (1879 - 1947) Beeldhouwer in zijn
      Jun. 10, 2013

      HERMAN VERBRUGGE (1879 - 1947) Beeldhouwer in zijn

      HERMAN VERBRUGGE (1879 - 1947) Beeldhouwer in zijn atelier. Doek. Getekend 'H.Verbrugge'. Afmetingen : 121 x 81

    • VERBRUGGE Herman (1879-1947). Huile sur toile
      Mar. 13, 2012

      VERBRUGGE Herman (1879-1947). Huile sur toile

      Est: €600 - €800

      VERBRUGGE Herman (1879-1947). Huile sur toile Vieille femme à la lecture dans un intérieur. Signé en bas à gauche H. Verbrugge. Ecole belge. Dim.:61.5x50cm.