Bo Trankell Sold at Auction Prices

  • Bo Trankell, Stilleben BO TRANKELL född 1942
    Apr. 25, 2013

    Bo Trankell, Stilleben BO TRANKELL född 1942

    Est: kr12,000 - kr15,000

    Bo Trankell, Stilleben BO TRANKELL född 1942 Stilleben Signerad B.T. Olja på duk, 73 x 60 cm. PROVENIENS: Göteborgs Auktionsverk, inköpt på 1990-talet

    Stockholms Auktionsverket