Lot 1032: Bo Trankell, Stilleben BO TRANKELL född 1942

Est: kr12,000 SEK - kr15,000 SEKSold:
Stockholms AuktionsverketStockholm, SwedenApril 25, 2013

Bo Trankell, Stilleben BO TRANKELL född 1942 Stilleben Signerad B.T. Olja på duk, 73 x 60 cm. PROVENIENS: Göteborgs Auktionsverk, inköpt på 1990-talet

Moderna

Stockholms Auktionsverket
April 25, 2013, 01:00 PM CET

Nybrogatan 32 Box 5274, Stockholm, SE-102 46, SE