Nils G. Stenqvist Sold at Auction Prices

  • NILS G STENQVIST (1934-2005), akvarell
    Mar. 18, 2013

    NILS G STENQVIST (1934-2005), akvarell

    Est: - kr1,000

    NILS G STENQVIST (1934-2005), akvarell "Askkanaler". Komposition med ögon mot brun fond. Signerad och daterad 1982. Tidigare etikett (galleri?) med pris 8.000 kronor. 92x62 (114x80.5) cm. Startprice 100 SEK

    Auktionshuset i Solna