Matthijs Overmans Sold at Auction Prices

  • Matthijs (Thijs) Overmans 1928 Regisseursstoel
    Nov. 27, 2007

    Matthijs (Thijs) Overmans 1928 Regisseursstoel

    Est: €1,000 - €1,500

    Matthijs (Thijs) Overmans 1928 Regisseursstoel Gesigneerd en gedateerd 1984 r.b. Olieverf op doek, 100 x 100 cm.

    AAG Auctioneers
  • Matthijs (Thijs) Overmans 1928 Stilleven
    Nov. 27, 2007

    Matthijs (Thijs) Overmans 1928 Stilleven

    Est: €1,200 - €1,500

    Matthijs (Thijs) Overmans 1928 Stilleven Gesigneerd en gedateerd 1971 r.b. Olieverf op doek, 100 x 100 cm. Toevoeging: Collectie kunstenaar

    AAG Auctioneers
  • Matthijs (Thijs) Overmans 1928 Gezicht op
    Nov. 27, 2007

    Matthijs (Thijs) Overmans 1928 Gezicht op

    Est: €1,200 - €1,500

    Matthijs (Thijs) Overmans 1928 Gezicht op Woudrichem Gesigneerd en gedateerd 1971 r.b. Olieverf op doek, 100 x 100 cm. Toevoeging: Collectie kunstenaar

    AAG Auctioneers