Lot 234: Matthijs (Thijs) Overmans 1928 Stilleven

Est: €1,200 EUR - €1,500 EUR
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsNovember 27, 2007

Matthijs (Thijs) Overmans 1928 Stilleven Gesigneerd en gedateerd 1971 r.b. Olieverf op doek, 100 x 100 cm. Toevoeging: Collectie kunstenaar

The Hague Art

AAG Auctioneers
November 27, 2007, 12:00 AM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL