Jaromír Jindra Sold at Auction Prices

    • Jindra, Jaromir
      Jun. 20, 2020

      Jindra, Jaromir

      Jindra, Jaromir. 1895 Vacove na Sumave-1984 Prag Ansicht von Prag (Ringplatz, Kleinseite?). 1959. Deckfarben, re. u. sign. und dat. 46,5 x 65 cm. Hinter Glas gerahmt. Jaromir Jindra (1895 Vacove na Sumave-1984 Prague): View of Prague. 1959. Gouache/ opaque colours, signed, dated. 46,5 x 65 cm. Framed with glass.

      Kunstauktionshaus Günther
    • JINDRA Jaromir (28. 3. 1895 Vacov - 23. 12. 1984
      Sep. 22, 2007

      JINDRA Jaromir (28. 3. 1895 Vacov - 23. 12. 1984

      Est: - Kč5,000

      JINDRA Jaromir (28. 3. 1895 Vacov - 23. 12. 1984 Praha, CECHY) Cinie Olej na lepence, 64,5 x 50,5 cm, ramovano, datovano 1942, signovano vpravo dole. Malir krajin a zanru, studoval na akademiich v Praze a ve Vidni, v obou mestech stridave zil a tvoril. Autor viz T 1/436, TD 84, Ch 4/256.

      European Arts