Lot 714: JINDRA Jaromir (28. 3. 1895 Vacov - 23. 12. 1984

Est: Kč0 CZK - Kč5,000 CZKSold:
European ArtsPrague, Czech RepublicSeptember 22, 2007

JINDRA Jaromir (28. 3. 1895 Vacov - 23. 12. 1984 Praha, CECHY) Cinie Olej na lepence, 64,5 x 50,5 cm, ramovano, datovano 1942, signovano vpravo dole. Malir krajin a zanru, studoval na akademiich v Praze a ve Vidni, v obou mestech stridave zil a tvoril. Autor viz T 1/436, TD 84, Ch 4/256.

Aukce 3 / 2007

European Arts
September 22, 2007, 02:00 PM CET

Na Pankraci 15/1684, Prague, 15/1684, CZ