Arnost Hrabal Sold at Auction Prices

Illustrator

    • Hrabal, Ernst
      Jul. 05, 2024

      Hrabal, Ernst

      Est: €15 - €20

      (1886 Buchowitz - ca. 1955). Baum im Sturm. Holzschnitt, um 1920. 12,7 x 16,7 cm. Unt. re. sign. R

    • Hrabal, Ernst
      Feb. 19, 2022

      Hrabal, Ernst

      Est: €20 - €30

    • Hrabal, Ernst
      Apr. 30, 2016

      Hrabal, Ernst

      Est: - €30

      Hrabal, Ernst (1886 Buchowitz - ca. 1955). Pieta. Holzschnitt, um 1920. 12,7 x 16,7 cm. Sign. - Geringfügig gebräunt.

    • Arnošt Hrabal  (1886-1969)  BETLÉM, 1935.
      Nov. 09, 2013

      Arnošt Hrabal  (1886-1969)  BETLÉM, 1935.

      Est: Kč150 - Kč300

      Arnošt Hrabal  (1886-1969)  BETLÉM, 1935. Dřevořez na hedvábném papíře, 105x122 mm, sign. a dat. vpravo dole tužkou „Hrabal 35". Poškozeno (místy mastné skvrny). Paspartováno. Arnošt Hrabal  (1886-1969)  BETLÉM, 1935. Dřevořez na hedvábném papíře, 105x122 mm, sign. a dat. vpravo dole tužkou „Hrabal 35". Poškozeno (místy mastné skvrny). Paspartováno. Arnošt Hrabal  (1886-1969)  BETLÉM, 1935. Dřevořez na hedvábném papíře, 105x122 mm, sign. a dat. vpravo dole tužkou „Hrabal 35". Poškozeno (místy mastné skvrny). Paspartováno.

      Auction House Zezula
    • Hrabal, Ernst
      Jun. 19, 2010

      Hrabal, Ernst

      Est: - €30

      Hrabal, Ernst (1886 Buchowitz - ca. 1955). Pieta. Holzschnitt um 1920. 12,7 x 16,7 cm. Mit Bleistift sign.

    • Arnošt Hrabal (1886 - 1969)
      Mar. 27, 2010

      Arnošt Hrabal (1886 - 1969)

      Est: Kč500 - Kč1,000

      Pentecost. Woodcut on paper, 260 x 322 mm (without mount), signed in pencil „Hrabal", print marked „AH". Mounted, glassed. Arnošt Hrabal (1886-1969): Letnice. Dřevořez na papíře, 260x322 mm (výřez pasparty), sign. tužkou „Hrabal", zn. v tisku „AH". Paspartováno, zaskleno. Arnošt Hrabal (1886-1969): Pfingsten. Holzschnitt auf Papier, 260x322 mm (ohne Passepartout), mit Bleistift sign. „Hrabal", im Druck bez. „AH". Passepartout, verglast.

      Auction House Zezula