Leo Engels Sold at Auction Prices

Painter, Glass painter, Sculptor

        Sep. 28, 2024

        20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Leo Engels and dated 1936 ENGELS LEO (1882 - 1952) olieverfschilderij op doek : "Voor het officie" - 69 x 76 getekend en gedateerd 1936

        DVC
      • Léo ENGELS (1882-1952) 'De Zandweg' 1932. (W:90 x H:70 cm)
        Sep. 11, 2024

        Léo ENGELS (1882-1952) 'De Zandweg' 1932. (W:90 x H:70 cm)

        Est: €300 - €500

        Léo ENGELS (1882-1952) 'De Zandweg' 1932. De Zandweg: 'The Sand Road'.  Oil on canvas.  Dated 1932.  Signed lower right.  Catalog number 475.  Dimensions: (W:90 x H:70 cm)

        Flanders Auctions
      • Léo ENGELS (1882-1952), oil on canvas, A sunny day, beguinage in Lier 1945, signed
        Nov. 25, 2023

        Léo ENGELS (1882-1952), oil on canvas, A sunny day, beguinage in Lier 1945, signed

        Est: €150 - €250

        Léo ENGELS (1882-1952), oil on canvas, A sunny day, beguinage in Lier 1945, signed Léo ENGELS (1882-1952), olie op doek, Een zonnige dag, begijnhof te Lier 1945, getekend

        Maison Jules Veilinghuis
      • Leo Engels (Belgian, 1882-1952)
        Oct. 24, 2023

        Leo Engels (Belgian, 1882-1952)

        Portrait of a Man Wearing a Hat and Monocle, c. 1930 pencil on paper, signed with monogram 'E'

        Shapiro Auctioneers
        Oct. 24, 2023

        Portrait of a Woman in a Cloche Hat, c. 1930 pencil on paper, signed with monogram 'E'

        Shapiro Auctioneers
      • Leo Engels (1882-1952), still life with Chinese figurines and flowers, 1947, oil on canvas 70 x 65 cm. (27.5 x 25.5 in.), Frame: 88 x 82 cm. (34.6 x 32.2 in.)
        Oct. 05, 2023

        Leo Engels (1882-1952), still life with Chinese figurines and flowers, 1947, oil on canvas 70 x 65 cm. (27.5 x 25.5 in.), Frame: 88 x 82 cm. (34.6 x 32.2 in.)

        Est: €300 - €400

        Leo Engels (1882-1952), still life with Chinese figurines and flowers, 1947, oil on canvas Signed to the bottom right corner. Titled to the verso of the canvas 'De Reus en de Dwergen, 1947'.

        Carlo Bonte Auctions
      • ENGELS - NATURE MORTE À LA VIERGE SOUS GLOBE
        Jul. 15, 2023

        ENGELS - NATURE MORTE À LA VIERGE SOUS GLOBE

        Est: €200 - €300

        Léo ENGELS (1882-1952) Nature morte à la Vierge sous globe Huile sur toile. 70,5 x 77,5 cm

        Carvajal SVV
      • Leo Engels (1882-1952) Dorpsgezicht met bruggetje in de herfst, g
        Apr. 25, 2023

        Leo Engels (1882-1952) Dorpsgezicht met bruggetje in de herfst, g

        Est: €150 - €300

        Leo Engels (1882-1952) Dorpsgezicht met bruggetje in de herfst, gesigneerd r.o., olieverf op doek, 50,5 x 70 cm -zonder lijst-

        Veilinghuis Van Spengen
      • Léo ENGELS (1882-1952) 'The Rainbow' oil on canvas. 1926. (W: 104 x H: 80 cm)
        Sep. 21, 2022

        Léo ENGELS (1882-1952) 'The Rainbow' oil on canvas. 1926. (W: 104 x H: 80 cm)

        Est: €300 - €500

        Léo ENGELS (1882-1952) 'The Rainbow' a painting, oil on canvas. 1926 Dimensions: (W: 104 x H: 80 cm)

        Flanders Auctions
      • Léo ENGELS (1882-1952)
        Jun. 25, 2022

        Léo ENGELS (1882-1952)

        Est: €200 - €300

        Léo ENGELS (1882-1952) Oil on canvas Male portret, signed. Olie op doek Mannenportret, gesigneerd.

        Maison Jules Veilinghuis
        Apr. 03, 2022

        Est: $100 - $25,000

        Still Life With Meissen Figurines

        J. Garrett Auctioneers
      • Léo Engels (1882-1952), 47 x 61 cm
        Dec. 01, 2021

        Léo Engels (1882-1952), 47 x 61 cm

        Est: €200 - €300

        Léo Engels (1882-1952), 47 x 61 cm Engels L., goats underneath the trees, oil on canvas, 47 x 61 cm

        Carlo Bonte Auctions
      • LEO ENGELS (1882-1952)
        Feb. 18, 2021

        LEO ENGELS (1882-1952)

        Est: €80 - €120

        Water en boomen, 1942. Canvas. Signed 'L Engels'. In gilt frame behind glass. On the reverse annotation with n° 807, title, place (Basel) and date. Description FR Eau et arbres, 1942. Toile. Signée 'L Engels'. Dans un cadre doré sous verre protecteur. Au revers annotation avec n° 807, titre flamand, signature, lieu (Bazel) et date. Beschrijving NL Water en boomen, 1942. Doek. Getekend 'L Engels'. In vergulde kader achter glas. Op verso annotatie met n° 807, titel, signatuur, plaats (Bazel) en datum.

      • ENGELS LEO
        Jan. 30, 2021

        ENGELS LEO

        Est: €200 - €300

        Still life with flowers in a pitcher

        Campo & Campo
      • 20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Leo Engels
        Oct. 05, 2019

        20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Leo Engels

        20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Leo Engels ENGELS LEO (1882 - 1952) olieverfschilderij op doek : "Stilleven" - 75 x 75 getekend

        DVC
      • LEO ENGELS (1882-1952)
        Mar. 19, 2019

        LEO ENGELS (1882-1952)

        Est: €2,000 - €2,500

        LEO ENGELS (1882-1952) Schapenherder met kudde op de heide. Doek. Getekend en gedateerd 'L.Engels/1925'. Vergulde kader. 140 x 200 (178 x 240 x 12) LEO ENGELS (1882-1952) Berger aux moutons au pré. Toile. Signée et datée 'L.Engels/1925'. Cadre doré. 140 x 200 (178 x 240 x 12) LEO ENGELS (1882-1952) Shepherd with flock on the moor. Canvas. Signed and dated 'L.Engels/1925'. Gilt frame. 140 x 200 (178 x 240 x 12)

      • ENGELS LEO (1882 - 1952) olieverfschilderij op doek : "Mansportret" - 69 x 65 getek
        Oct. 27, 2018

        ENGELS LEO (1882 - 1952) olieverfschilderij op doek : "Mansportret" - 69 x 65 getek

        Est: €100 - €200

        ENGELS LEO (1882 - 1952) olieverfschilderij op doek : "Mansportret" - 69 x 65 getekend 20th Cent. Belgian oil on canvas- signed Leo Engels

        DVC
      • ENGELS Léo 1882-1952
        Feb. 08, 2018

        ENGELS Léo 1882-1952

        Est: €200 - €400

        ENGELS Léo 1882-1952 Pencil on paper signed lower right 30 x 22 cm

        The Bru Sale Gallery
      • ENGELS Léo 1882-1952
        Feb. 08, 2018

        ENGELS Léo 1882-1952

        Est: €200 - €400

        ENGELS Léo 1882-1952 Pencil on paper signed lower right 28 x 21,5cm

        The Bru Sale Gallery
      • Leo Engels: h/t "ferme" (62x81)
        May. 12, 2015

        Leo Engels: h/t "ferme" (62x81)

        Est: €200 - €300

        Veilinghuis Loeckx
      • ENGELS LEO (1882 - 1952) Spiegel en bloemen.
        Mar. 19, 2013

        ENGELS LEO (1882 - 1952) Spiegel en bloemen.

        Est: €400 - €500

        ENGELS LEO (1882 - 1952) Spiegel en bloemen. Miroir et fleurs Olie op doek. Huile sur toile. .Get. Sig + verso. . 65 x 65 cm

        Campo & Campo
      • Leo Engels (1882-1952), Belgian
        Mar. 14, 2013

        Leo Engels (1882-1952), Belgian

        Leo Engels (1882-1952), Belgian ACHTER HET KOOR; Oil on canvas; signed lower right, signed, titled, numbered No. 704 and dated 1939 at Leuven verso 30.25" x 27.5" - 76.8 x 69.9 cm.

        Waddington's
      • LEO ENGELS (1882 - 1952) Stilleven met bloemenmand
        Feb. 05, 2013

        LEO ENGELS (1882 - 1952) Stilleven met bloemenmand

        Est: €250 - €375

        LEO ENGELS (1882 - 1952) Stilleven met bloemenmand en Chinese vaas. Doek. Getekend 'Leo Engels'. Nature morte avec panier à fleurs et vase chinois. Toile. Signée 'Leo Engels'. 53.5 x 63.5

      • ENGELS LEO (SINT-NIKLAAS-WAAS,1882 - 1952)
        Oct. 25, 2012

        ENGELS LEO (SINT-NIKLAAS-WAAS,1882 - 1952)

        ENGELS LEO (SINT-NIKLAAS-WAAS,1882 - 1952) olieverfschilderij op doek getiteld op verso : 'De bloemenstolp' - 70 x 55 getekend en op verso getekend en gedateerd 1945 oil on canvas-signed an on the back signed, titled and dated

        DVC
        Apr. 24, 2012

        ENGELS LEO (SINT-NIKLAAS-WAAS,1882 - 1952) olieverfschilderij op doek : 'Stilleven met anjers en tulpen' - 59 x 72 getekend en gedateerd 1931 oil on canvas-signed and dated

        DVC
      • Léo Engels (1882-1952) École belge Huile sur
        Mar. 19, 2012

        Léo Engels (1882-1952) École belge Huile sur

        Est: €3,000 - €4,000

        Léo Engels (1882-1952) École belge Huile sur toile: Verwilderde rozen. Signée et datée: L. Engels 1925, contresignée et titrée au dos. Ancien numéro d'inventaire 173 au dos. (une réparation au dos). Voir illustration. Dimensions : 73,5 x 100,5 cm.

        Horta
      • ENGELS LEO1882 - 1952 'Geel en blauw' Olie op
        Apr. 27, 2011

        ENGELS LEO1882 - 1952 'Geel en blauw' Olie op

        Est: €500 - €600

        ENGELS LEO1882 - 1952 'Geel en blauw' Olie op doek. Huile sur toile Get. Sig + verso verso 1940 n°761 70 x 65

        Campo & Campo
      • ENGELS LEO (1882 - 1952) Dromerige stilte. Rêverie
        May. 26, 2009

        ENGELS LEO (1882 - 1952) Dromerige stilte. Rêverie

        Est: €500 - €800

        ENGELS LEO (1882 - 1952) Dromerige stilte. Rêverie en silence Olie op doek. Huile sur toile. .Get. Sig.. .1949 72 x 67 cm

        Campo & Campo
      • ENGELS LEO (1882 - 1952) Kapellekerk in Brussel.
        May. 26, 2009

        ENGELS LEO (1882 - 1952) Kapellekerk in Brussel.

        Est: €500 - €700

        ENGELS LEO (1882 - 1952) Kapellekerk in Brussel. Notre-Dame de la Chapelle à Bruxelles Olie op doek. Huile sur toile. .Get. Sig + verso. .1945 77 x 70 cm

        Campo & Campo
        Mar. 10, 2009

        Est: €800 - €1,000

        Campo & Campo
      • Leo Engels (1882-1952 Belgian): Interior room in
        Sep. 16, 2008

        Leo Engels (1882-1952 Belgian): Interior room in

        Leo Engels (1882-1952 Belgian): Interior room in the Erasmus House, Anderlecht, Belgium, signed lower right: L. Engels, signed again, titled, dated and inscribed verso: No. 974 Zonnespel, 1946, oil on canvas, 29.5'' x 29.5'', . Note: Erasmus stayed in a house in the village of Anderlecht for a brief time in 1521. Today the house serves as a museum and research center for the study of the scientific work of Erasmus. Provenance: Estate, Los Angeles, CA:Erasmushuis Te Anderlecht

        John Moran Auctioneers
      • ENGELS LEO (1882 - 1952) Bloemenstilleven met
        May. 27, 2008

        ENGELS LEO (1882 - 1952) Bloemenstilleven met

        Est: €600 - €900

        ENGELS LEO (1882 - 1952) Bloemenstilleven met spiegel. Nature morte aux fleurs et miroir Olie op doek. Huile sur toile. .Get. Sig + verso. .1934 65 x 65 cm

        Campo & Campo