Leo van Aken Sold at Auction Prices

    • LEO VAN AKEN (Anversa 1857-1904). Oil painting on wood
      May. 03, 2022

      LEO VAN AKEN (Anversa 1857-1904). Oil painting on wood

      Est: €800 - €1,200

      Oil painting on wood ''STILL LIFE''. Signed and dated 1881 on the lower left. In gilded frame. Dipinto olio su tavola ''NATURA MORTA''. Firmato e datato 1881 in basso a sinistra. In cornice dorata.

      Viscontea Casa d'Aste s.r.l.
    • Leo Van Aken
      Jan. 23, 2021

      Leo Van Aken

      Leo Van Aken (1857-1904, belgisch), Biedermeierporträt, 1876, oben rechts sign. und datiert. Maße: 54 x 69,5 cm. Alterungsspuren, Krakelee, Farbabrieb, Loch auf höhe der Stirn, untere rechte Ecke gerissen.

      Auktionshaus Demessieur
    • LEO VAN AKEN (1857-1904) In het Godshuis. Doek. Geteken
      Oct. 14, 2019

      LEO VAN AKEN (1857-1904) In het Godshuis. Doek. Geteken

      Est: €1,500 - €2,000

      LEO VAN AKEN (1857-1904) In het Godshuis. Doek. Getekend 'L.Van Aken'. Eigentijdse, vergulde kader. Herkomst: Antwerpen, mevr. Joseph Neefs-Corsiaens, familie van de kunstenaar, tot circa 1966; Antwerpen, Charles Van Herck & Zoon, 1968, veiling n°245, cat.nr.26, waar wordt vermeld dat onderhavig werk tentoongesteld werd te Luik in 1905; Brasschaat, gemeentebestuur 160 x 200 cm (174 x 213 cm) LEO VAN AKEN (1857-1904) In het Godshuis. Toile. Signée 'L.Van Aken'. Cadre doré d'époque. Provenance: Anvers, mme Joseph Neefs-Corsiaens, famille de l'artiste, jusque vers 1966; Anvers, Charles Van Herck & Fils, 1968, vente n°245, cat.nr.26 où est mentionné que cette oeuvre a été exposée à Liège en 1905; Brasschaat, conseil municipal 160 x 200 cm (174 x 213 cm) LEO VAN AKEN (1857-1904) 'In het Godshuis' Canvas. Signed 'L.Van Aken'. Period gilt frame. Provenance: Antwerp, mrs.Joseph Neefs-Corsiaens, family of the artist, until +/- 1966; Antwerp, Charles Van Herck & Zoon, 1968, sale n°245, cat.nr.26, with reference to an exhibition in Liège in 1905; waar Brasschaat, city council. 160 x 200 cm (174 x 213 cm)

    • *LEO VAN AKEN (1857-1904)
      May. 07, 2019

      *LEO VAN AKEN (1857-1904)

      Est: €2,500 - €3,750

      *LEO VAN AKEN (1857-1904) 'In het Godshuis' Doek. Getekend 'L.Van Aken'. Eigentijdse, vergulde kader. Herkomst: Antwerpen, mevr.Joseph Neefs-Corsiaens, familie van de kunstenaar, tot circa 1966; Antwerpen, Charles Van Herck & Zoon, 1968, veiling n°245, cat.nr.26, waar wordt vermeld dat onderhavig werk tentoongesteld werd te Luik in 1905; Brasschaat, gemeentebestuur 160 x 200 French Translation *LEO VAN AKEN (1857-1904) 'In het Godshuis' Toile. Signée 'L.Van Aken'. Cadre doré d'époque. Provenance: Anvers, mme Joseph Neefs-Corsiaens, famille de l'artiste, jusque vers 1966; Anvers, Charles Van Herck & Fils, 1968, vente n°245, cat.nr.26 où est mentionné que cette oeuvre a été exposée à Liège en 1905; Brasschaat, conseil municipal 160 x 200 English Translation *LEO VAN AKEN (1857-1904) 'In het Godshuis' Canvas. Signed 'L.Van Aken'. Period gilt frame. Provenance: Antwerp, mrs.Joseph Neefs-Corsiaens, family of the artist, until +/- 1966; Antwerp, Charles Van Herck & Zoon, 1968, sale n°245, cat.nr.26, with reference to an exhibition in Liège in 1905; waar Brasschaat, city council. 160 x 200

    • LEO VAN AKEN (1857-1904)
      Mar. 19, 2018

      LEO VAN AKEN (1857-1904)

      Est: €500 - €700

      LEO VAN AKEN (1857-1904) Klarinetspeler in een interieur. Paneel (mahonie). Getekend en gedateerd 'Leo Van Aken/1866'. 46 x 37.5 LEO VAN AKEN (1857-1904) Joueur de clarinette. Panneau (acajou). Signé et daté 'Leo Van Aken/1866'. 46 x 37.5 LEO VAN AKEN (1857-1904) Clarinet player in an interior. Panel (mahogany). Signed and dated 'Leo Van Aken/1866'. 46 x 37.5

    • LEO VAN AKEN (1857-1904) Still life with grapes, melon and carafe. Canvas. Si
      Jun. 14, 2016

      LEO VAN AKEN (1857-1904) Still life with grapes, melon and carafe. Canvas. Si

      Est: €500 - €600

      LEO VAN AKEN (1857-1904) Still life with grapes, melon and carafe. Canvas. Signed 'L.Van Aken'. Period gilt frame. 56 x 75 LEO VAN AKEN (1857-1904) Stilleven met druiven, meloen en karaf. Doek. Getekend 'L.Van Aken'. Eigentijdse vergulde kader. 56 x 75 LEO VAN AKEN (1857-1904) Nature morte aux raisins, melon et carafe. Toile. Signée 'L.Van Aken'. Cadre doré d'époque. 56 x 75

    • Léo Van Aken (1857-1904) École belge Huile sur
      Nov. 20, 2012

      Léo Van Aken (1857-1904) École belge Huile sur

      Est: €1,200 - €1,500

      Léo Van Aken (1857-1904) École belge Huile sur toile: La musique de chambre. Signée: Léo Van Aken. (deux petites déchirures). Dimensions : 113 x 88

      Horta
    • Leo van Aken Antwerpen 1857-Antwerpen 1904 River
      Apr. 25, 2009

      Leo van Aken Antwerpen 1857-Antwerpen 1904 River

      Est: - €900

      Leo van Aken Antwerpen 1857-Antwerpen 1904 River landscape in the evening Oil/canvas, 24 x 51 cm, sign. lo. ri. and dat. L. van Aken 81, some rest. Lit. Thieme-Becker, Bénézit et.al.