Lot 71: ZUHR, HUGO, 1895-1971 'Parti från Kivik'.

Est: kr0 SEK - kr8,000 SEK
Crafoord AuktionerLund, SwedenMay 08, 2010

ZUHR, HUGO, 1895-1971 'Parti från Kivik'. Monogramsignerad samt à tergó fullsignerad och daterad -68. Duk, 80x64. (D)

Kvalitesauktion

Crafoord Auktioner
May 08, 2010, 12:00 PM CET

Clemenstorget 7, Lund, 222 21 , SE