Lot 181: Zoltin Peeter Amsterdam 1942 Zig-Zag Gesigneerd en

Est: €500 EUR - €800 EUR
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsJune 14, 2010

Zoltin Peeter Amsterdam 1942 Zig-Zag Gesigneerd en gedateerd '85 r.o., getiteld m.o. en genummerd Eigen druk 1/4 l.o. Ets met aquatint op papier, 83 x 53 cm

Estimates up to € 3000

AAG Auctioneers
June 14, 2010, 10:30 AM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL