Lot 2809: ZIEGLER, J.,

Est: €0 EUR - €2,500 EURSold:
Zisska & LacherMunich, GermanyNovember 11, 2011

ZIEGLER, J.,
Terrae sanctae, quam Palaestinam nominant, Syriae, Arabiae, Aegypti & Schondiae doctissima descriptio. Terrae sanctae altera descriptio, authore Vuolffgango Vueissenburgio. Straßburg, W. Rihel, 1536. Fol. Mit 8 doppelblattgr. Holzschnittkarten. CXLII (recte CXLVIII) num., 16 nn. Bl. Ldr. d. Zt. mit goldgepr. Wappensupralibros auf beiden Deckeln (Deckel lose, beschabt, bestoßen). (60)

Auction 58

November 11, 2011, 09:00 AM CET

Unterer Anger 15 D-80331, Munich, 80456, DE