Lot 132: Willem Frederik (Wim) Sinemus Amsterdam 1903 - Den

Est: €800 EUR - €1,200 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsDecember 02, 2009

Willem Frederik (Wim) Sinemus Amsterdam 1903 - Den Haag 1987 Compositie Gesigneerd en gedateerd 72 l.o. Gemengde techniek op papier, 63,5 x 45 cm.

The Hague Art in Pulchri Studio, The Hague

AAG Auctioneers
December 02, 2009, 12:00 AM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL