Lot 4958: Willem de Nijs (1902-1961)

Est: €60 EUR - €100 EURSold:
De ZwaanAmsterdam , NetherlandsJune 20, 2013

Willem de Nijs (1902-1961)
Berglandschap. Hierbij drie diverse werken.
[4]
aquarel, gesign., 25 x 30 cm.
Nijs, Willem de

General Art & Antique Sale

De Zwaan
June 20, 2013, 10:00 AM CET

Keizersgracht 474, Amsterdam , 1017 EC, NL