Lot 1: Willem de Haas Hemken 1831 - 1911 Figuren bij

Est: €1,200 EUR - €1,400 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsNovember 27, 2007

Willem de Haas Hemken 1831 - 1911 Figuren bij paleis Noordeinde Gesigneerd r.o. Olieverf op doek, 54 x 74 cm.

The Hague Art

AAG Auctioneers
November 27, 2007, 12:00 AM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL