Lot 328: Willem Benedictus Stoof (1816-1900) Portetten van

Est: €900 EUR - €1,200 EUR
Venduehuis der Notarissen's-Gravenhage, NetherlandsMay 29, 2013

Willem Benedictus Stoof (1816-1900)
Portetten van een echtpaar en hun zoon
alle r.b. gesigneerd en gedateerd 1855
2x olieverf op doek (1 geplakt op board), 62x51 cm
en 1 paneel, 28x23 cm

Halfjaarlijkse Kunst- en Antiekveiling

May 29, 2013, 10:00 AM CET

Nobelstraat 5, 's-Gravenhage, Zuid-Holland, 2513 BC, NL