Lot 1457: VICTOR STUYVAERT (1897 - 1974) Kasteelfeest

Est: €0 EUR - €0 EURSold:
Bernaerts AuctioneersAntwerp, BelgiumMarch 27, 2013

VICTOR STUYVAERT (1897 - 1974) Kasteelfeest (1945). Aquarel. Getekend en gedateerd 'V. Stuyvaert.45'. Afmetingen : 215 x 150 mm

Boeken en Grafiek

March 27, 2013, 10:00 AM CET

Verlatstraat 16-22, Antwerp, Antwerp, 2000, BE