Lot 3511: Twee Delfts aardewerk dekselpotten met ingekerfd

Est: €200 EUR - €300 EURSold:
Vendu RotterdamRotterdam, NetherlandsNovember 13, 2012

Twee Delfts aardewerk dekselpotten met ingekerfd en abstract decor. De grootste met opschrift 'Waarom, oh waarom, silence'. Gesigneerd Annemieke Post (Geb. 1940), uitvoering ca. 1965. De kleinere gesigneerd Natascha Zaludová (Geb. 1936). Gemerkt De Porceleyne Fles. Herkomst: atelierveiling van De Porceleyne Fles d.d. 25 okt. 1977 te Delft door Sotheby Mak van Waay. Lotnrs. 936 en 1211. Afmetingen 22 en 15 cm.

Kunst- en Antiekveilingen

Vendu Rotterdam
November 13, 2012, 12:00 AM CET

Kipstraat 54, Rotterdam, 3011RT, NL