Lot 21: Toegeschreven aan Jan Vermeer van Haarlem Haarlem

Est: €1,500 EUR - €2,000 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsOctober 13, 2008

Toegeschreven aan Jan Vermeer van Haarlem Haarlem 1628 - 1691 Een landschap met herder en vee op de voorgrond Gesigneerd Wijnants r.o. Olieverf op paneel, 26 x 31,5 cm.

19th Century Paintings & a collection of Old Masters

AAG Auctioneers
October 13, 2008, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL