Lot 6003: Toegeschreven aan Gijsberta Verbeet (1838-1916),

Est: €500 EUR - €600 EUR
Zeeuws VeilinghuisMiddelburg, NetherlandsJune 04, 2014

Toegeschreven aan Gijsberta Verbeet (1838-1916), 'Stilleven met o.a. druiven, kersen en perzikken' niet gesigneerd, paneel, afm. 49,5 x 37,5 cm.

Art & Antique

Zeeuws Veilinghuis
June 04, 2014, 01:30 PM CET

Kleverskerkseweg 53C, Middelburg, Zeeland, 4338 PB, NL