Lot 217: Sutjipto Adi Tjitrosampoerno Jember, E. Java,

Est: €500,000 EUR - €600,000 EUR
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsJune 02, 2008

Sutjipto Adi Tjitrosampoerno Jember, E. Java, Indonesië 1957 'Reincarnation A Long Walk to Freedom' Gesigneerd en gedateerd 2008 r.o. Gesigneerd verso Potlood en olieverf op doek, 95 x 125 cm NB: Omdat dit lot van buiten de EU is ingevoerd, zal de koper ook de BTW over dit lot moeten voldoen

Modern & Contemporary Art & A Collection of Contemporary Asian Paintings

AAG Auctioneers
June 02, 2008, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL