Lot 697: STOLOVSKY Josef (2. 8. 1879 Rychnov nad Kneznou -

Est: Kč0 CZK - Kč5,000 CZKSold:
European ArtsPrague, Czech RepublicSeptember 22, 2007

STOLOVSKY Josef (2. 8. 1879 Rychnov nad Kneznou - 10. 2. 1936 Praha, CECHY) Studanka Olej na platne, 64 x 74 cm, ramovano, nedatovano, signovano vlevo dole. Vystudoval AVU v Praze u prof. Ottenfelda a akademii v Mnichove u prof. C. Marra. Tezistem jeho tvorby bylo krajinarstvi, pozdeji se stava malirem tovarnich architektur. Autor viz T 2/566, TB 32/105, B 9/845.

Aukce 3 / 2007

European Arts
September 22, 2007, 02:00 PM CET

Na Pankraci 15/1684, Prague, 15/1684, CZ