Lot 190: Sipke van der Schaar Leeuwarden 1879 - Blaricum

Est: €0 EUR - €1 EUR
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsDecember 05, 2011

Sipke van der Schaar Leeuwarden 1879 - Blaricum 1961 Stilleven met hoed, sabel en kruik in venster met uitzicht op zee Gesigneerd l.o. Olieverf op doek, 60,4 x 90,8 cm

Estimates up to €3000

AAG Auctioneers
December 05, 2011, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL