Lot 370: Ruud Verkerk (1957), 'De violiste', gesigneerd l.o. en gedat

Est: €400 EUR - €600 EUR
Zeeuws VeilinghuisMiddelburg, NetherlandsDecember 09, 2015

Ruud Verkerk (1957), 'De violiste', gesigneerd l.o. en gedateerd 1987, doek, afm. 70 x 90 cm.

Indonesian Art, Silver, European Paintings & Sculptures

Zeeuws Veilinghuis
December 09, 2015, 01:30 PM CET

Kleverskerkseweg 53C, Middelburg, Zeeland, 4338 PB, NL