Lot 330: Roland Svensson 1910-2003. Fiskeläge i skärgården.

Est: kr1,500 SEK - kr2,000 SEKSold:
Auktionskammare UppsalaUppsala, SwedenMarch 05, 2013

Roland Svensson 1910-2003. Fiskeläge i skärgården. Signerad och numrerad Roland S. 216/360. Färglitografi, 31 x 47.

Decorative Sale

Auktionskammare Uppsala
March 05, 2013, 10:00 AM CET

Eddagatan 10, Uppsala, S 75332, SE