Lot 1084: Robert Hecquet (1693-1775) Combat d'Hercule et

Est: €80 EUR - €100 EUR
Vendu RotterdamRotterdam, NetherlandsApril 23, 2013

Robert Hecquet (1693-1775) Combat d'Hercule et d'Acheloux. Naar een schilderij door Guido Reni (1573-1642) in de Grands Appartements van het Chateau de Versailles. Daarbij een gravure 'Der Satyr und der Mann' gedateerd 1805. Niet ingelijst. Afmeting Hecquet 25x18 cm.

Kunst & Antiek

Vendu Rotterdam
April 23, 2013, 12:00 AM CET

Kipstraat 54, Rotterdam, 3011RT, NL