Lot 6517: Reinier Willem Pieter de Vries (1874-1952), 'De

Est: €100 EUR - €150 EUR
Zeeuws VeilinghuisMiddelburg, NetherlandsDecember 13, 2011

Reinier Willem Pieter de Vries (1874-1952), 'De bruidegom', gemonogrammeerd, marouflé, afm. 49 x 23 cm.

General Art & Antiques

Zeeuws Veilinghuis
December 13, 2011, 01:30 PM CET

Kleverskerkseweg 53C, Middelburg, Zeeland, 4338 PB, NL