Lot 137: Quintus Jan Telting Curaçao 1931 - Nederland 2003

Est: €1,000 EUR - €2,000 EUR
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsSeptember 07, 2009

Quintus Jan Telting Curaçao 1931 - Nederland 2003 Looming shadows Gemonogrammeerd en gedateerd 47 l.o., gesigneerd, geannoteerd Opus #760 en getiteld op doek op spieraam bovenaan verso, gesigneerd, gedateerd en getiteld verso.

Estimates up to €3000

AAG Auctioneers
September 07, 2009, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL