Lot 92: Pierre Jean van Ouderaa (1841-1915) Historisch

Est: €1,500 EUR - €2,000 EUR
Vendu RotterdamRotterdam, NetherlandsNovember 13, 2012

Pierre Jean van Ouderaa (1841-1915) Historisch tafereel. Gesigneerd en gedateerd 1872 l.o. Doek 60x95 cm.

Kunst- en Antiekveilingen

Vendu Rotterdam
November 13, 2012, 12:00 AM CET

Kipstraat 54, Rotterdam, 3011RT, NL