Lot 46: Philippe Smit Zwolle 1887 - Thoury-Ferrottes 1948

Est: €1,000 EUR - €2,000 EUR
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsJune 07, 2010

Philippe Smit Zwolle 1887 - Thoury-Ferrottes 1948 Meisje in een praam Gesigneerd en gedateerd 1912 op spieraam verso Olieverf op doek, 21,5 x 41,2 cm NB: Gezien de compositie en de datering betreft het hier één van de vroegste werken van zijn hand, zo niet de eerste. Literatuur: K. Niehaus, Maandblad voor Beeldenden Kunsten: Philippe Smit, eerste jaargang, 1924, nr. 11, pag. 321 - 327.

Modern & Contemporary Art

AAG Auctioneers
June 07, 2010, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL