Lot 743: PELLE ÅBERG 1909-1964 flicka med vit hatt signerad

Est: kr15,000 SEK - kr18,000 SEKSold:
Stockholms AuktionsverketStockholm, SwedenApril 24, 2008

PELLE ÅBERG 1909-1964 flicka med vit hatt signerad Pelle Åberg. Olja på pannå, 35 x 27 cm.

Modern Art & Works of Art

Stockholms Auktionsverket
April 24, 2008, 12:00 PM CET

Nybrogatan 32 Box 5274, Stockholm, SE-102 46, SE