Lot 2659: PAUL VERNON Frankrike 1796-1875 Orientalisk

Est: kr12,000 SEK - kr15,000 SEKSold:
Stockholms AuktionsverketStockholm, SwedenMay 25, 2011

PAUL VERNON Frankrike 1796-1875 Orientalisk stadsvy med figurscen i förgrunden Signerad Paul Vernon. Olja på pannå, 18 x 24 cm. Signed. Oil on panel.

Fine Art & Antiques

Stockholms Auktionsverket
May 25, 2011, 12:00 PM CET

Nybrogatan 32 Box 5274, Stockholm, SE-102 46, SE