Lot 6010: Paul Theodor van Brussel (1754-1795), 'Tros druive

Est: €2,000 EUR - €3,000 EUR
Zeeuws VeilinghuisMiddelburg, NetherlandsDecember 10, 2014

Paul Theodor van Brussel (1754-1795), 'Tros druiven met vlinder op marmeren plint', gesigneerd en gedateerd rechtsonder P.J.v. Brussel. f.1779, aquarel op papier (watermerk Fleur de Lys), afm. 27 x 21,2 cm. Herkomst: A.J. Huinck, Utrecht

Indonesian paintings, Jewellery & watches, Art & Antiques

Zeeuws Veilinghuis
December 10, 2014, 01:30 PM CET

Kleverskerkseweg 53C, Middelburg, Zeeland, 4338 PB, NL