Lot 182: Otto Eerelman (1839-1926) 'Zeeuws interieur met een verleider'

Est: €5,000 EUR - €7,000 EUR
Zeeuws VeilinghuisMiddelburg, NetherlandsJune 09, 2016

Otto Eerelman (1839-1926), 'Zeeuws interieur met een verleider', gesigneerd r.o. en gedateerd 1882 op label aan de achterzijde, paneel, afm. 55 x 40 cm.

Indonesian and European Paintings

Zeeuws Veilinghuis
June 09, 2016, 07:00 PM CET

Kleverskerkseweg 53C, Middelburg, Zeeland, 4338 PB, NL