Lot 11: Omschrijving: Coba Surie Amsterdam 1879 - 1970

Est: €80,000 EUR - €120,000 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsMay 21, 2007

Omschrijving: Coba Surie Amsterdam 1879 - 1970 Stilleven met druiven, perziken, pruimen en een tinnen schaal Gesigneerd r.o. verso een schets van een kade Olieverf op paneel, 27,5 x 37 cm.

Moderne & Hedendaagse Kunst

AAG Auctioneers
May 21, 2007, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL