Lot 218: Omschrijving: Andries Verleur Amsterdam 1876 - Amersfoort 1953 Herder met zijn schapen bij een schuur in een bomenrijk landschap Gesigneerd en gedateerd 1919 r.o. Olieverf op doek, 34,5 x 50,5 cm.

Est: €500 EUR - €700 EUR
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsSeptember 04, 2005

Omschrijving: Andries Verleur Amsterdam 1876 - Amersfoort 1953 Herder met zijn schapen bij een schuur in een bomenrijk landschap Gesigneerd en gedateerd 1919 r.o. Olieverf op doek, 34,5 x 50,5 cm.

Antiques, Collectables

AAG Auctioneers
September 04, 2005, 12:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL