Lot 242: Omgeving Jan Siberechts (17e eeuw) Plattelandsdorp

Est: €3,000 EUR - €5,000 EURSold:
Venduehuis der Notarissen's-Gravenhage, NetherlandsMay 29, 2013

Omgeving Jan Siberechts (17e eeuw)
Plattelandsdorp bij zonsondergang met vele wandelaars aan de waterkant en een plezierboot bij een brug
olieverf op doek, 112x184 cm
Literatuur: in de monografie van Fokker (1931) op p. 114 werd dit schilderij afgeschreven als werk van Jan Siberechts (1627- circa 1703). Het bevond zich toen nog in de collectie van het Metropolitan Museum in New York

Halfjaarlijkse Kunst- en Antiekveiling

May 29, 2013, 10:00 AM CET

Nobelstraat 5, 's-Gravenhage, Zuid-Holland, 2513 BC, NL