Lot 934: Olle Baertling, Univers en formation OLLE

Est: kr250,000 SEK - kr300,000 SEKSold:
Stockholms AuktionsverketStockholm, SwedenApril 25, 2013

Olle Baertling, Univers en formation OLLE BAERTLING 1911-1981 Univers en formation Signerad och daterad på baksidan Olle Baertling 1951 juni-juli. Olja på duk, 104 x 116 cm. PROVENIENS Galerie Aronowitsch

Moderna

Stockholms Auktionsverket
April 25, 2013, 01:00 PM CET

Nybrogatan 32 Box 5274, Stockholm, SE-102 46, SE