Lot 26: Nicolaas (Nico) Baak Amsterdam 1892 - Den Haag

Est: €1,200 EUR - €1,800 EUR
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsJune 07, 2010

Nicolaas (Nico) Baak Amsterdam 1892 - Den Haag 1961 Landschap bij Palalda Gesigneerd en getiteld r.o. Olieverf op doek, 85 x 100 cm NB: Amélie-les-Bains-Palalda is een klein dorp in het zuidoosten van Frankrijk en telt circa 3500 inwoners, die Améliens worden genoemd. Het dorp dankt zijn naam aan Marie Amélie van Bourbon-Sicilië en aan het uit de tiende eeuw stammende, middeleeuwse kasteel Palalda.

Modern & Contemporary Art

AAG Auctioneers
June 07, 2010, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL