Lot 6086: Naar Rachel Ruysch (1664-1750), 'Bloemstilleven',

Est: €2,500 EUR - €3,500 EUR
Zeeuws VeilinghuisMiddelburg, NetherlandsDecember 10, 2013

Naar Rachel Ruysch (1664-1750), 'Bloemstilleven', niet gesigneerd, 18e eeuw, doek, afm. 25,5 x 21 cm. Het werk is een vroeg 18e eeuwse kopie naar een schilderij van R. Ruysch. Het originele, gesigneerde werk bevindt zich in het Norton Simon Museum te Pasadena (Los Angeles), inventarisnummer F.72.43.I.P. Naar dat werk bestaat een ets van Noach van der Meer de Oude. Provenance: Glerum veiling december 2009, lotnr. 376.

2 Day Antiques & Collectables sale

Zeeuws Veilinghuis
December 10, 2013, 01:30 PM CET

Kleverskerkseweg 53C, Middelburg, Zeeland, 4338 PB, NL